A101 1 Ocak 2015 aktüel ürünler kataloğu yeni yıl özel sayısı ve 31 ARALIK 2014 çarşamba günü satışa çıkacak olan ürünlerin bulunduğu sayfa 7 numaralı sayfası ile sizlerle. Bu sayfada Scotch-Brite ürünleri "Scotch-Brite temizliyor, cepleri sevindiriyor" sloglanlı ürünler harika fiyatı ile sizlerle. Scotch-Brite mikrofiber temizlik bezi 2'li sadece 2,95 TL, klasik yedek beyaz paspas Scotch-Brite 3,50 TL, Scotch-Brite desenli temizlik bezi 10'lu paket 5,95 TL ve 2'li kir tutmaz bulaşık süngeri Scotch-Brite 3,25 TL. A101 yılbaşı kataloğu veya a101 yeni yıl özel kataloğu olarak adlandırılan standart haftası ile 1 Ocak 2015 kataloğu olan ancak özel sayı olarak sunulan ve 31 Aralık 2014 katalogu olarak da adlandırılan bu katalogu sunduk. Yeni yılda mutluluklar diler, haftaya görüşürüz...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 24 Aralık 2014 tarihinde, A101 1 Ocak 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...