A101 10 aralık aktüel ürünler kataloğu son sayfasında yine şaşırtan dev indirimler var. A101 kampanya ve indirimi çok iyi yapan bir market olarak öne çıktığı gibi ara tarihli ürünler sunarak da sürprizlerle dolu bir market olmayı başarıyor. 10 aralık tarihin yanında bu sayfada ayrıca 7 - 13 aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olan bazı ürünler de sunulmuş. Öncelikle bu ürünlere değinecek olursak; dana-dana/kuzu kıyma, köfte çeşitleri, dana evlik sucuk, Nimet dondurulmuş pizza çeşitleri, dondurulmuş hamburger köfte ve patates ürünleri de bu tarihler arasında geçerli olan aktüel ürünler olarak karşımıza çıkıyor. A101 10 aralık günü ise leziz, ucuz ve gerçekten çok iyi ürünler sunulmuş. Çileklisinden kakaolusuna, sütlü çikolatasından kakaolusuna, yer fıstıklı çikolatasından fıstık kremalı gofret ve çeşitli gıda ürünleri sizlere sunulmuş. Yeni haftada ve yeni hafta sonu indirimlerine buluşana dek...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Aralık 2015 tarihinde, A101 10 Aralık 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...