A101 10 Ekim 2019 katalogları yayınlandı. A101 aktüel ile gelen sürprizlere hazırlıklı olun. Bu hafta harika indirimler sizleri bu markette bekliyor olacak. A101 market dev indirim şölenini 10 Ekim tarihi itibariyle sürdürmeye devam ediyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta ve hafta sonu katalogları https://aktuel-urunler.com sayfasında sizleri bekliyor. İlk kampanyalı ürün bayanlar için geliyor. Keops Saç Fırçası Çeşitleri 6,95 TL olarak a101 aktüel kataloglarında yerini aldı. 10 Ekim Perşembe günü ise marketlerinde yerini alacak. Bir başka indirimli ürün Keops Saç Boyama Seti 4,95 TL olarak indirimde... Ayrıca bu hafta sizleri bekleyen sürpriz bir ürün kataloglarda gizlenmiş. Bref Power Aktiv Klozet Blok 2'li 8,90 TL ve Viking WC Temizleyici Çeşitleri 1000 ml 8,95 TL olarak A101 marketlerinde satışta olacak. Ve çok sevilen, sosyal medyada çok gördüğünüz Vip Mop Temizlik Kova Seti 119,95 TL olarak A101 aktüel ile satışa çıkarılıyor. Bu fırsat kaçmaz. 10 Ekim 2019 tarihinde bu ürün A101 marketlerinde olacak. Son olarak Clean&Fun Mikrofiber Temizlik Bezi 3'lü 5,95 TL olarak indirimde... Detaylı temizliğin adresi A101 aktüel 10 Ekim tarihinde sizleri çağırıyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ekim 2019 tarihinde, A101 10 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...