5 Ekim A101 kataloglarını hız kesmeden incelemeye devam ediyoruz. A101 aktüel harika fırsatlara imza atmış. Bu haftanın kataloglarında çok güzel indirimli ürünler var. Her hafta sonu olduğu gibi 5 Ekim tarihinde de tekli dev indirim kataloğu sizleri bekliyor. Genellikle kasa yanında belirli fiyat üzeri alışveriş yaptığınızda sizlere sunulan bu ürünler çok avantajlı... 5 Ekim hafta sonu kataloğunda Oreo Kremalı Kakaolu Bisküvi 12*38 g 9,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu ürünü bu fiyata almak için A101 aktüelden 5 Ekim tarihinde 10 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterli... A101 market harika bir kampanya ile karşınızda... Ayrıca hafta içi indirimlerini öğrenmek için https://aktuel-urunler.com sayfasında yerini alan katalogları inceleyebilirsiniz. Alışveriş listesini hazırlamak için son vakitler... Kısa bir süre sonra indirimli ürünler A101 marketlerinde olacak. İstediğiniz ürünlerin A101 markete gelip gelmediğini her hafta sayfamızdan kontrol edebilirsiniz. Şimdi detaylı olarak incelediğimiz görsellere bakalım...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ekim 2019 tarihinde, A101 10 Ekim 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...