A101 10 Kasım aktüel ürün kataloglarında bu hafta önemli fırsatlar sizleri bekliyor. Biz bu sayfada sizlere basılı sayfanın alt yarısındaki ev tekstili ürünlerini inceleyeceğiz. Bu bölümde A101 çift mekanizmalı stor perdeyi 69,95 TL'den sunuyor. Üründe 160x200cm ölçü var ve güneşlik+jakar+tül iki fonksiyon bir arada şekilde geliyor. Ayrıca sayfada şöyle ürünler de sizlerle olacak: Silk & Blue yarım kollu desenli bebek zıbını 2li 7,95 TL'den ve yine Silk & Blue bebek altı 2li 4,95 TL'den sizlerle. A101 markette yastık alezi 3,95 TL'den, kapitone yastık 7,9 5TL'den, çift kişilik yatak koruyucu 14,95 TL'den sizlerle. Silk&Blue jakarlı bayan atlet ise 3,95 TL'den satılacak. Eşleşen bebek çorabı 2li 1,95 TL'den, bay ayakkabı, silikon topukluk ve silikon tabanlık da bu sayfada sizlerle. Goblen kırlent kılıfı da bu hafta A101 10 kasım aktüel ürünleri ile mahallenize kadar gelecek. Sayfanın diğer bölümünde ise Vestel Manolya saç kurutma makinesi, Vestel elektronik tartı, Aprilla ATR 7011 şarjlı saç-sakal-favori düzeltme cihazı, Hometech mercekli el feneri ve Sandisk 32 GB USB bellek gibi ürünler sizleri bekliyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 31 Ekim 2016 tarihinde, A101 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 5 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 10 Kasım Aktüel Kataloğu – Ev Tekstili Ürünleri” için 5 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...