A101 7 kasım 2016 – 13 kasım 2016 tarihleri arasında soslarda indirime gidiyor. Kemal Kükrer markalı ürünlerde bu tarihler arasında ürünler %50 indirimli olarak geliyor. Yanlış okumuyorsunuz, indirimler tam %50… Kemal Kükrer markalı ürünlerin neler olabileceği konusunda görselden aldığımız bilgiye göre ise erik ekşili sos burada. Sumak ekşisi sos, nar ekşisi, mevsim salata sosu, organik üzüm sirkesi, üzüm sirkesi gibi ürünler var. A101 markette yer alacak KEMAL KÜKRER ürünlerinin ne olacağı konusunda ne t bilgi içermeyen görselden edinilen bilgi bu şekilde. A101 10 kasım kataloğuna ek olarak gelen ve kış günlerine doğru giderken indirime giren ürünler sizlerle. A101 7 kasım pazartesi başlayacak indirimlerde 13 kasım Pazar sonu oluşturuyor. A101 market indirimlerinde bulunan ve indirime girecek olan fırsatları aktarmaya çalıştık. Bir sonraki sayfada sizlere daha uzun ve daha fazla ürün bulunan bir sayfayı aktarıp bu sayfayı inceleyeceğiz. A101 market 7 – 13 kasım 2016 hafta boyu fırsatlarını sunduk.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Kasım 2016 tarihinde, A101 10 Kasım 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...