A101 12 mart 2016 aktüel ürün kataloglarında Ülker ürünlerinin indirime sunulduğunu görüyoruz. Bizler de bu ürünlerin neler olduğunu ve fiyatlarını inceliyoruz. Birbirinden leziz Ülker ürünlerini indirime sunan A101 bakalım hangi ürünleri indiriyor… “Ağzınızı tatlandıracak fırsatlar A101’de!” sloganı ile gelen sayfada Ülker Çokonat çikolata kağlı fındıklı gofret 5x37g, Ülker çikolatalı gofret 5x40gr, Ülker Metro sütlü çikolata kaplı karamel ve nugalı bar, Ülker Albeni bar çikolata 5x40gr, Ülker Coco Star çikolata kaplamalı Hindistan cevizli bar 5x32gr gibi ürünler indirimli olarak geliyor. Bitmedi… Ülker aktüel ürünlere yine renk katmış… Devam edelim. Ülker karamel dolgulu sütlü çikolata 70gr, Ülker Smart sütlü çikolata 9g, Ülker Hanımeller damla çikolatalı kurabiye 210gr, Ülker Krispi kraker çeşitleri 60gr, Ülker Dankek Pöti kek çeşitleri, Ülker Dankek Lokmalık üzümlü ve kakaolu kek 180gr, Hero Kids bebek ve küçük çocuk ek gıdası, Hero Baby bebek ve küçük çocuk ek gıdası 120gr da bu sayfada yerini alan A101 hafta sonu aktüel ürünlerinden oluyor. A101 12 Mart aktüel kataloğunun sonuna geldik. Yeni kataloğu sitemizde inceleyebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Mart 2016 tarihinde, A101 10 Mart 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...