A101 10 Nisan 2014 Aktüel Kataloglarında 1.-2.-3. ve 4. sayfa olarak sizlerle. İlk sayfada çift yönlü bebek arabası var. Bu ürünü sizler için detaylandıracağız.Ayrıca bu sayfada bebeğinizle alakalı hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz. 2. sayfada turşu adına herşey sizlerle ve ayrıca Sana margarin çeşitleri de indirimde... 3. Sayfada geçen haftalarda defalarca satışa çıkan 32'' Nexon Slim LED sizlerle. Ayrıca uydu alıcısı, 16gb flash bellek, 8 gb Toshiba Mikro SD Card, 16 gb Toshiba Mikro SD Card Class 10, kablosuz fare de sizlerle. Bu sayfada inanılmaz bir ürün yoğunluğu dikkat çekiyor. Ütü, termos, tepsi, yatak örtüsü ve bir çok ürün de bu sayfada... Son yani 4. sayfada ise bebek küveti, su kovası, maşrapa, Dalin bebek bakım seti ve bebek ürünleri bu sayfada...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 2 Nisan 2014 tarihinde, A101 10 Nisan 2014 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...