A101 5 Ocak tarihinde sizlerle buluşmaya geliyor. A101 aktüel pek çok üründe indirim uygulamaya devam ediyor. Bu haftanın harika ürünleri A101 marketlerde görenleri şaşırtıyor. Her hafta sonu veya hafta içi bir efsane ürün sunan marketlerde bu ürünler hemen tüketiliyor. Çok uygun fiyata sizlere sunulan bu ürünleri kaçırmamalısınız. İndirimlerden haberdar olmak için Aktüel Ürünleri takip edin. Sizde kazanın… Bu haftanın efsane ürünü Marmarabirlik Kuru Sele Doğal Zeytin 800 g 9,95 TL olarak sizlerle buluşmaya geliyor. Bu ürüne sahip olmak için tek yapmanız gerek 10 TL ve üzeri alışveriş olacak. A101 marketlere uğrayıp eli boş çıkmak zaten pek mümkün değil. Bu sebeple bu ürüne çok ucuz bir fiyatla sahip olabilirsiniz. Hep beraber bu hafta sonunun ürünlerini detaylıca inceledik. Daha fazla kampanya için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz. Aktüel Ürünler olarak sizleri haberdar ettiğimiz için çok mutluyuz. Bol indirimli alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ocak 2019 tarihinde, A101 10 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...