A101 10 Ocak katalogları geliyor. A101 aktüel harika indirimleri ile sizleri selamlıyor. Bu muhteşem kampanyaların bulunduğu katalogları sizler için inceleyeceğiz. A101 market mutfak ürünlerine çok ihtiyaç duyduğunuzun farkında… Bu yüzden her hafta farklı mutfak ürünlerine yer veriyor. Bu haftanın kataloğunu hep beraber incelemeye başlayalım. İlk olarak Emaye Kızartma Tenceresi 32,50 TL’den satışa sunuluyor. Daha sonra Dikdörtgen Saklama Kabı 4’lü 19,95 TL olarak sizlerle buluşuyor. İşinize çok yarayacak diğer bir ürün ise Desenli Termos 22,50 TL olarak sizlere göz kırpıyor. Bu ürün hem çok kullanışlı hem de göze hitap ediyor. İşinize yarayacak daha pek çok ürünü bu markette bulabilirsiniz. Ceviz Kıracağı ise kampanyada olan diğer bir ürün… Fiyatı ise 5,95 TL olarak sizlere sunuluyor. Kış aylarının gelmesi ile vücudumuzun vitamine olan ihtiyacı da arttı. Bu yüzden sizler için Meyve Bıçağı 4,50 TL’den satılıyor. Diğer işinize yarayacak bir ürün ise Matara 3,95 TL olarak raflarda yerini alıyor. Mutfak ürünlerinde çeşitlilik arayışında olanlar, kesinlikle 10 Ocak tarihinde A101 marketlere uğramalılar… Detaylı katalog incelemelerimiz devam ediyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ocak 2019 tarihinde, A101 10 Ocak 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...