A101 11 ağustos 2016 aktüel ürünler kataloğunda muhteşem fırsatlar ve kampanyalar bu haftada da sizlerle oluyor. A101 aktüel 11 ağustos fırsatlarında bu hafta bir TV ürünü sizlerle. 999,00 TL'den satılacak olan bu ürünün adı ve modeli ise; Hi-Level 43HL500 43'' uydu alıcılı LED TV. Ürün Full HD çözünürlüğe sahip ve duvara asma aparatı hediyesi ile birlikte geliyor. Vestel güvencesiyle gelen ürün ayrıca kredi kartına 8 taksit imkanına da sahip. Bunun için detayları görselde görebilirsiniz. Ayrıca bu TV, dahili uydu alıcısına sahip olduğundan görüntü için ekstra bir uydu alıcısına gerek duymuyor. Çeşitli özelliklerini katalogdan görebileceğiniz bu ürün için 200 Hznet motion değeri de belirtilmiş. Son olarak ise ürünün 43'' yani 109cm ekrana sahip olduğu da unutulmamalı. Bu a101 11 ağustos 2016 aktüel ürün sayfasında ayrıca Hometech uydu alıcısı da 39,95 TL'den alıcısını buluyor. Bu ürün de yine kapış kapış satılan bir ürün olduğundan almak isteyenin acele etmesi yararına olacaktır. Bu sayfada ayrıca LED ampul ürün de adet fiyatı 5,25 TL'den sizlerle. Ürün hakkında detayı ilerleyen günlerde aktaracağız. Son olarak ise Teshiba 16 GB USB bellek 11,95 TL adet fiyatı ile A101 marketlerde sizlerle.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ağustos 2016 tarihinde, A101 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 11 Ağustos Aktüel Ürünleri – Hi Level 43HL500 TV” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...