A101 13 Ağustos 2016 aktüel ürünleri kataloğunun yeni bir sayfası ile sizlerleyiz. Burada A101 hafta sonu indirimlerini sizlere aktarmaya çalışacağız. A101 tarafından duyurulan ve yaklaşık 7 gün önceden haber verilen bu indirimlerin bu sayfasını “Kemal Kükrer” markalı ürünler dolduruyor. Sirkeler, ve soslarla dolu bu sayfada Kemal Kükrer markası ile ve A101 fiyatları ile indirim ile kalite el ele sizlerle. “Asırlık lezzet uygun fiyatlarla” sloganı ile başlayan sayfada yer alan ürünler ise şöyle: Kemal Kükrer sirke çeşitleri 500ml 9,95 TL adet fiyatı… Bu ürünler ballı elma sirkesi - alıç sirkesi - balzamik sirke şeklinde 3 farklı çeşit ile sizlerle.Bir başka A101 13 Ağustos ürünü ise Kemal Kükrer üzüm sirkesi 2 Lt, bu ürün ise 7,25 TL. Kemal Kükrer Gurme üzüm/elma sirkesi 500ml ise adet fiyatı 3,75 TL’den A101 Marketlerde sizlerle. Kemal Kükrer Gurme sirke çeşitleri 500ml ürünü adet fiyatı 6,95 TL’den alıcısı ile birlikte olurken bu üründe nar sirkesi - hurma sirkesi ve vişne sirkesi çeşitleri sunulmuş. Son ürün grubu ise Kemal Kükrer sos çeşitleri 250ml oluyor. A101 hafta sonu aktüel ürünlerinin bu ürünleri adet fiyatı 7,45 TL. Ürün grubunda ise vişne ekşisi, elma ekşisi, erik ekşisi, sumak ekşisi ve koruk ekşisi ürünleri var. Daha fazlası için incelemelerimizi devam ettirelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Ağustos 2016 tarihinde, A101 11 Ağustos 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...