A101 aktüel ürünlerinde 6 ekim indirimleri sizlerle olmaya devam ediyor. Bu hafta indirimlerinde A101 market önemli fırsatlara ev sahipliği yapıyor. İlk olarak sunulan sayfalarda pek çok yeni indirim ve kampanyası önemli ürün inceledik. Ancak hiç biri bu kadar çok indirime sahip olmamış ve bu denli ses getirmemişti. Evet şu an bahsettiğimiz Yudum Egemen sızma zeytinyağı 1 litre ürününün yer aldığı sayfa… İndirim oranı muhteşem olan bu ürün için 34,95 TL fiyat yerine 18,95 TL fiyat var… Yudum kalitesi ile gelen Yudum Egemen sızma zeytinyağı 1 litre ürününde bu harika fırsat kaçmaz. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizi A101’den 6-12 Ekim tarihleri arasında tek seferde yapın ve kişi başına 2 adete kadar bu üründen alabilme fırsatı yakalayın. Kaçmayan indirimler ve indirimlerde A101 market yine adından söz ettirmeyi iyi biliyor. Bu haftanın kampanyalarında 8000 marketi ile damgasını vuran A101’de yüzler gülüyor ve müşteriler de gülüyor. Aktüel ürünler olarak A101 6 ekim fırsatlarını kısaca inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ekim 2018 tarihinde, A101 11 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...