A101 11 ekim indirimleri ve harika fırsatları bu haftayı sizlerle sürdürmeye devam ediyor. Markette çok ama çok önemli kampanyalar var. İlk üründe Regal tezgah seviyesi buzdolabı var ve fiyatı 399,00 TL… Ürün için yükseklik: 82cm, derinlik:54cm ve genişlik:48cm olarak belirtilmiş. Soğutu rafı 2 adet olan ürün ayrıca değişebilen kapı yönü özelliğine de sahip… Fiyatı ile kaçmaz bir kampanya olduğunu açıkça belli ene ürünü ihtiyacı olan gerçekten kaçırmasın… Bu hafta 11 ekim günü Arzum Easyforce toz torbalı süpürge 249,00 TL olarak gelen harika ürünlerden biri oluyor. Muhteşem gücü ile dikkat çeken ürün gerçek anlamda bir süpürge… İhtiyacı olanın kaçırmaması gereken yine muhteşem bir ürün… Bu hafta Sinbo fırsatları da sunan market ilk olarak Sinbo SBG-7118 elektrikli ızgara 119,00 TL’den Sinbo SEB-5803 yumurta pişirme makinesi 29,95 TL’den ve Sinbo 4429 renkli cam dijital baskül 29,95 TL’den sizlerle buluşturacak. 11 Ekim günü A101 market yine adından söz ettirirken fırsatarını konuşturmayı sürdürüyor. Aktüel ürünler A101 inceleme ile devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 3 Ekim 2018 tarihinde, A101 11 Ekim 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...