A101 11 Haziran 2015 aktüel ürünler kataloğu 1. Sayfası ile ilgili tarihin ilk kataloğunu aktaralım. A101 market dev indirimleri bu sayfasında sizlere sunarken ürünlerde de kıt davranmamış. Notebook, tablet, tablet kılıfı, Mouse, nevresimler,… pek çok üründe indirim yapmış. Acer Notebook ( Win 8.1 OS, Intel Celeron N2840 up to 2.8 GHz işlemci, 16,6 LED ekran, 500 GB HDD1, HD webcam, Bluetooth 4.0, SD kart, 2 yıl ACER garantisi) sizlerle. Ürün 699,00 TL gibi bir fiyata sahip. Hometech Ultra TAB 7 inç Quad Mid-750 Tablet bilgisayar ( 4 çekirdek işlemci, 8GB hafıza, 1 GB DDR3 bellek, 0.3 ön – 2.0 MP arka kamera, Bluetooth, Android 4.4.2 OS, 2 yıl garanti) 149,00 TL. Ayrıca ürün IPS ekrana sahip. Bu sayfada ayrıca Nano alıcılı Mouse 1200 DPI, taşınabilir şarj cihazı, klavyeli tablet kılıfı, tek kişilik pike, çift kişilik pike, kız ve erkek çocuk kısa kollu pijama takımı, oyuncak araba, çorap çeşitleri, korse ve çocuk t-shirt de bu sayfada sizlerle. Daha fazla ürün ve tüm detaylar A101 Market ve ilgili kataloglarda.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Haziran 2015 tarihinde, A101 11 Haziran 2015 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...