A101 11 Ocak itibarıyla sunacağı muhteşem indirimleri görücüye çıkardı. Ülkemizin indirim şampiyonundan (şahsi kanaatimize göre) şampiyona yakışır indirimler devam ediyor. 11 Ocak Perşembe günü market güzel bir ev tekstili ürün sayfası yayınladı. Bu sayfada Kaymaz taban saçaklı dikdörtgen halı 120x180cm ile başlayan indirim sayfalarında Kaymaz taban saçaklı oval yolluk 80x120cm ile devam etti. Peki bu ürünlerin ortak özellikleri neler, bu iki ürün de yıkanabilir. Ayrıca sayfada Silk&Blue bayan soket çorap 3’lü de yer aldı. A101’in sunduğu fırsatlarda Pamuklu Tv battaniyesi de sizlerle olurken Oyuncak çekbırak ışıklı metal araba da büyük ilgi görmeye devam edecek gibi görünmekte… Oyuncak market sepet ve son olarak ise Oyuncak bloklu el arabası bu haftanın A101 aktüel ürünleri ile sizlerle oldu. A101 market indirimlerinde bulunan bu hafta kampanyalarına değindik. Daha fazla kampanyaya değinmek adına 7000 Marketi ile ülkemizin market sayısı anlamında en büyüğü olan A101’e teşekkür ederiz. İndirimleri ile biz ve siz müşterilerini sevindirmeye devam etmesi dileği ile…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ocak 2018 tarihinde, A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...