A101 11 Ocak 2018 aktüel ürün kataloglarında bu hafta pek çok yeni indirim var. A101 market tarafından sunulan görselleri incelediğimizde 11 ocak itibari ile muhteşem fırsatlar olduğunu görüyoruz. Bu fırsatlara yakından bakalım. Bu sayfada yani görsel sayfasında A101 market Vestel Venus 5530 Cep Telefonu ile merhaba diyor. Bu ürüne ait özeliklerde ise 5.5'' HD IPS ekran, 8mp arka ve 5 mp ön kamera dikkat çekiyor. Ayrıca 4.5G destekli ürün 2920 mAh bataryaya sahip. 2 GB Ram ve Qualcomm işlemcisi ile dikkat çeken ürün 16 GBdahili hafızaya da sahip. Diğer fırsata bakacak olursak ise Exper T7C Tablet var. Bu ürün için ise 7'' IPS ekran, çift kamera, WiFi, 2700 mAh batarya gibi pek çok özellik görselde sıralanmış. Ayrıca A101 market SanDisk 16 GB OTG USB Bellek ile Kodak Xtralife Alkalin Kalem / İnce Pil 4'lü ürünlerini de sayfalarına iliştirmiş. Bu ürünler de gerçekten muhteşem... A101 marketin indirim dolu sayfalarına daha yakından bakmak adına ilerleyen tarihleri beklemekte fayda var. Şimdilik sosyal medyadan edinilen bilgiler ışığında incelemelerimiz bu kadar.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ocak 2018 tarihinde, A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...