A101 6 Ocak – 12 Ocak 2018 tarihleri arasında sizlerle olacak olan EFSANE indirim sunuldu. Bu haftanın efsanesi Yudum Egemden sızma zeytinyağı 1lt oldu. Bu leziz ürün için A101 yine muhteşem bir indirim kapısı açtı. A101’in sunduğu en güzel fırsatlardan olduğunu düşündüğümüz bu fırsatı en ince ayrıntısına kadar inceleyeceğiz. Yudum Egemden sızma zeytinyağı 1lt 17,50 TL olarak görselde yerini almış. Ek açıklamalarda ise bu fiyatın 32,90 TL’den düştüğünü ve 17,50 TL’dne alabilmek için 10 TL ve üzeri alışveriş yapmamız gerektiğini A101 belirtmiş. Ayrıca kampanyanın 6 Ocak 2018 – 12 Ocak 2018 tarihleri arasında geçerli olduğunu, kişi başına 2 adet ile sınırlı olduğunu, stoklarla sınırlı olduğunu ve kampanyalı ürün alımlarının 10 TL’ye dahil olmadığını belirtmiş. Kısacası A101’den yapacağınız kampanya dışı 10 TL ve üzeri alışverişte mutlaka ihtiyacınız var ise bu ürünü de alın. Çünkü fiyatı gerçekten muazzam… Zeytinyağı ürünleri özellikle ülkemizde çok pahalı… Bu cep yakan ürünü kullanmak isteyen ve tüketmek isteyenler A101’den bu fırsatı kaçırmasın demekten başka elimizden bir şey gelmiyor. A101’in gerçek anlamda güzel fırsatları olduğunu ve bu fırsatların da çok sevildiği de inkar edilemez bir gerçek. BU anlamda A101’e müşterisi olarak yine teşekkür ederiz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ocak 2018 tarihinde, A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...