A101 6 Ocak 2018 aktüel ürünler hafta sonu indirimleri yayınlandı. Bu haftanın A101 aktüel fırsatlarında muhteşem ötesi fırsatlar var. Evinizde aynı ürüne daha fazla para vermek yerine A101’i tercih ederseniz indirimlerin kıymetini anlamış olursunuz. Biz yılların tecrübesi ile A101’e bakmadan alışveriş yapamaz olduk. Şimdi sayfa ürünlerine bakalım. Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri 700g ürünü ile sayfa indirimlerine başlamış. Keskinoğlu/Şenpiliç/CP piliç salam 850g ile devam eden fırsatlarda Cumhuriyet dana fermente kangal sucuk 350g da sizlerle olmuş. Yumurta 15’li özel fiyatı ile gelirken Pınar süzme peynir 500g bu haftayı güzelleştiren ürünlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bir diğer fırsatta Mistral 3 katlı kağıt mendil 10’lu yer alıyor ayrıca Oral-B 5 Way diş fırçası 1+1 de sizlerle oluyor. A101 tam anlamı ile indirimleri yaşatmaya devam ederken Clear şampuan 550ml ürününü %25 indirimli sunuyor ve ortalık güzelleşiyor… Ayrıca Domestos ultra çamaşır suyu 4kg ise %25 indirimi ile gelirken son muhteşem ürün bombasında Tursil konsantre toz deterjan 7,5kg %19 indirimi ile sevindiriyor. Daha fazlasını incelemeye çalıştık.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Ocak 2018 tarihinde, A101 11 Ocak 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...