A101 11 şubat aktüel ürün kataloglarında aynalı takı dolabı fırsatı tekrar geliyor. Yine 99,90 TL'den satışa çıkacak olan a101 aynalı takı dolabı ürünü b usefer zemininde yer alan çekmecesinin olmayışı ile geliyor. Ürünü incelediğimizde ve insanların deneyimlerini dinlediğimizde dolabın ayakta durma sorunundan pek çok kişi şikayetçiydi. Bu yüzden olsa gerek aynalı takı dolabında ayaklar daha ergonomik biçimde oluşturulmuş ve çekmece kaldırılmış. Bu ürünün dışında 3lü zigon sehpa da yine A101'de olacak. Aynı zamanda kadife askı ürünü de bu sayfada. Kare - yuvarlak - lale şekilli saksı ürünleri de oldukça şık görünümü ile 11 şubat kataloglarında yerini alıyor. Bay/bayan kol saati ve canlı çiçek çeşitleri de bu sayfada yerini alan bir diğer ürün oluyor. Ayrıca Golden Rose markalı olarak far, maskara, ruj, dudak koruyucu, kaş kalemi gibi ürünler var. Yine incelemeye değer ürünler sunan A101'in 11 ocak günü getireceği bu sayfada en önemli ürünü olarak "Aynalı Takı Dolabı" yine kaçmaz. Şimdiden uyarmış olalım ki bu ürün için A101 kapılarında bekleyenler çok oluyor. Sayfada detaylar mevcut.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2016 tarihinde, A101 11 Şubat 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...