A101 aktüel yeni haftasına giriş yaparken, bizler 11 Temmuz 2019 tarihli bu katalogları sizlerle beraber inceleyelim... A101 marketlerde çok sevilen ürünler bu hafta boy gösteriyor. Katalogları incelediğimizde oldukça göz dolduran ürünleri sizlere sıralayacağız. A101 markette 11 Temmuz tarihinde geçerli olacak indirimler şu şekilde; 4 Raflı Çok Amaçlı Dolap 199,95 TL olarak indirimde olacak. Bir başka ürün ise Napolyon Sandalye 65,00 TL olarak satışa çıkıyor. Ayrıca A101 aktuel de görücüye 11 Temmuz tarihinde çıkacak olan bir başka ürünü Çiçekli 89,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu harika fırsatları kaçırmamak için sizler de A101 markete 11 Temmuz tarihinde yani Perşembe günü uğrayabilirsiniz. Devasa ürünler ve büyük fırsatlar her hafta olduğu gibi bu haftada A-101 aktuel de sizlerle... Ayrıca bu hafta mutfak ihtiyacınızı bu marketten karşılayabileceksiniz. Mutfağınıza dair aklınıza ne geliyorsa hepsini tek bir marketten alıp çıkmaya ne dersiniz? İşte detaylı görseller sizlerle... İyi haftalar...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2019 tarihinde, A101 11 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...