A101 aktüel ürünleri 11 TEMMUZ fırsatları bu haftanın kampanyalarını açıkladı. Sıcak yaz günlerinde ferahlatan ürünler sunan A101 bu sayfada ayrıca günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biri olan veri depolama meselesine de el atıyor. İlk olarak 11 Temmuz günü WD 1 TB Harici Hard Disk 309 TL fiyatı ile A101’de… USB 3.0 desteği bulunan ürün oldukça hızlı ve şık. Verinizi depoyabilir ve saklayabilirsiniz. Üstelik A101 ile bu ürünü hem taksitli alabilirsiniz hem de uygun fiyata alabilirsiniz. Fırsatlara bakalım. Piranha Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör 34,95 TL olarak gelecek. Bir diğer kampanyalı üründe Piranha USB Vantilatör 19,95 TL’den sizlerle olacka. Ayrıca Toshiba 32 GB USB 3.0 Bellek 27,95 TL olarak raflarda bulunacak. Gelelim feahlatan ürünlere… DoReMi Bayan Soket Çorap 1,95 TL’den, DoReMi Bayan Kısa Çorap 1,50 TL’den ve Marie Claire Bayan İnce Askılı Gecelik 19,95 TL sizlerle. Son olarak ise Marie Claire Bayan İnce Askılı Atlet-Şort Takımı 19,95 TL fiyatı ile indirimli olarak a101 AKTÜEL 11 temmuz sayfalarına giriyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2019 tarihinde, A101 11 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 1 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

“A101 11 Temmuz ile Gelen Depolama Ürünleri Kataloğu” için 1 Yorum
Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...