A101 aktüel ürün kataloglarında bu hafta çok özel indirimler yer almakta… A101 hafta sonu aktüel ürünleri 6 Temmuz fırsatlarında tekli ürün sayfasında çok özel indirimler yer alıyor. BU haftanın tekli ürünlerinin arasında 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olacak olan fiyatı ile Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet siyah çay 100’lü ürünü 22,95 TL yerine sadece ama sadece 9,95 TL… Gerçek anlamda indirimin nasıl yapılması gerektiğini ifade eden bir kampanya… Doğu Karadenizin en leziz çayı Lipton’dan 100 adet siyah poşet çay bu denli uygun fiyata… Poşet çayın ülkemizdeki ilk temsilcisi ve ülkemizde ilk poşet çayı bizlere sunan Lipton ile ülkemizin indirim marketi A101’in ortak çalışması sonucu ortaya çıkan fiyat & ürünü harika… Daha fazla indirim ve işbirliğini biz müşteri bekliyor. A101 aktüel ürünlerinde 6 Temmuz ve daha sonraki hafta sonlarında görme umudu ile, bol indirimli günler…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2019 tarihinde, A101 11 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...