A101 ALdın Aldın ürünlerini açıkladı. A101 11 Temmuz aktüel ürünler kataloğunu gelin hep birlikte inceleyelim. A101 markette büyük gıda indirimini incelemeden, başka yerlere gitmeyin. A101 aktüel ürünlerinde sizlere çok özel fırsatlar bekliyor. Hastavuk Dondurulmuş Piliç Bonfile 19,95 TL ve Hastavuk Dondurulmuş Piliç Pirzola 15,95 TL olarak satışa sunuluyor. Çay tiryakileri için Beta Tea Yüksek Tepeler Siyah ÇAy 19,95 TL olarak satışa sunuluyor. Bu hafta A101 aktüel de her reyonda indirim görebilirsiniz. Gıda ürünlerine ayırdığınız bütçe yeter de artar... Torku frema kakaolu fındık kreması 21,45 Tl olarak belirlenmiş. Oldukça göz dolduran ve baktıkça içinizi açan bu ürünler 11 Temmuz tarihlerinde geçerli olacak. Sizlerde bu katalogları erkenden görmek istiyorsanız, Aktüel Ürünler sayfası olarak bizi tercih edebilirsiniz. Bu haftanın A101 ürünlerini buradan inceleyip hangi ürünlerde indirim olduğunu erkenden keşfedin. Aktüel Ürünler olarak her hafta burada sizlerleyiz. Mutlu alışverişler dileriz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2019 tarihinde, A101 11 Temmuz 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...