A101 12 aralık 2019 perşembe gününü özel indirimleri ile taçlandıracak. Bu haftanın özel kampanyalarında TV ürünleri yer alacak. Pek çok muhteşem TV ürünü A101 ile uygun fiyata alıcı bulacak. Bunların neler olduğu konusuna gelecek olur isek; ilk üründe TOSHIBA 55V5863DAT 55inç Smart UHD LED TV yer alacak. 139 ekrana sahip bu üründe 3299,00 tl fiyat dikkat çekecek. Ayrıca akıllı TV olması avantajı ile pek çok uygulamada kolaylık da sunacak. Örneğin Youtube, Netflix gibi platformları bu TV üzerinden kullanabileceksiniz. 3 yıl VESTEL güvencesine sahip üründe ULTRA HD ekran yer alıyor. Diğer özellikler için aktüel ürünler'i takip etmeye devam... BU haftanı dikkat çeken 12 aralık indiriminin diğeri HI-LEVEL 40HL650 40'' FULL HD SMART LED TV olacak. Ürün 1349,00 tl fiyata sahip olarak sunulacak. BU üründe de akıllı TV özelliği olduğundan uygulamalara erişim imkanınız yine var. Haftanın diğer beklenen ürünü ise SAMSUNG GALAXY A2 Core cep telefonu... Bu ürün 699,00 TL gibi inanılmaz bir fiyat ile raflarda... A101 aktüel 12 aralık kataloglarına yer verdik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Aralık 2019 tarihinde, A101 12 Aralık 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...