A101 12 Eylül kataloglarını incelemeyen kalmasın diye burada... A101 aktüel ile yeni ürün indirimlerine göz atmaya ne dersiniz. A101 markette büyük indirim şenliği başlıyor. Özellikle bayanların çok seveceği bu kataloglar kaliteli ve güvenilir Aktüel Ürünler sayfasında sizlerle... 12 Eylül 2019 tarihinde göreceğiniz LAV mutfak ürünlerine bayılacaksınız. İlk olarak indirime giren LAV ürünü Çay Seti 12 Parça 19,95 TL olarak satışa çıkarılıyor. Ayrıca başka bir deseni de A101 marketlerinde aynı fiyata... Tatlı Kasesi 2,75 TL, Meşrubat Bardağı 2,75 TL ve Saklama Kabı 2,75 TL olarak kampanyaya dahil ediliyor. LAV Parla ve Lina Serisi isimli 12 Eylül A101 kataloğunu https://aktuel-urunler.com sayfasında detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bir başka ürün ise Kapaklı Şişe 8,50 TL, Şekerlik 4,95 TL ve Kahvaltı Tabağı 2,50 TL olarak indirime giriyor. Muhteşem ve rengarenk görseli ile gözlerinizi kamaştıracak olan bu ürünleri satın almak için A101 markete 12 Elül tarihinde uğramanız yeterli olacaktır.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2019 tarihinde, A101 12 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...