A101 7 Eylül 2019 katalogları şimdi sizleri bekliyor. A101 aktüel ile yeni bir haftaya hazır olun. Görücüye çıkan A101 market 7 Eylül aktüel ürünleri detaylı olarak sizlerle... Bu hafta Çok AL Az Öde isimli A101 katalog ile hafta sonu fırsatları başlıyor. Özel indirimlerin yer aldığı bu katalogda gördüğünüz fiyatlar gerçek... İlk kampanyalı ürün Hayat Su 5 L 4,90 TL ve Coca-Cola Gazlı İçecek 1,25 L 3,95 TL olarak 7 Eylül ve 13 Eylül tarihleri arasında indirime giriyor. Mutfak alışverişiniz için ayırdığınız bütçe bu ürünler sayesinde çok az olacak. İndirimli ürünler ile aldığınız her ürün daha çok indirime giriyor. Jack Wrester Enerji İçeceği 3,45 TL ve Biscolata Starz Sütlü Kremalı Bisküvi 1,25 TL olarak satışa çıkarılıyor. Atıştırmalık seven A101 takipçileri için kaçınılmaz bir fırsat geliyor. Kekspır Waffle Kek Çeşitleri 0,70 TL olarak sizleri bekliyor. https://aktuel-urunler.com sayfasında incelediğimiz bu katalogların tekli fiyatlarını burada belirtiyoruz. 4 AL, 3 AL, 2 AL kampanyası ile fiyatlar değişiyor. A101 7 Eylül katalog incelesi devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2019 tarihinde, A101 12 Eylül 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...