A101 aktüel ürünleri 12 Nisan 2018 perşembe kataloglarında bu hafta teknoloji ile indirime giriyor. Pahada ağır değerde yüksek pek çok ürün bu hafta A101 ile hem uygun fiyata hem de ayağınıza kadar geliyor. 12 Nisan kataloglarında yer alan ürünlere bakacak olursak bir sayfasında A101; HI-LEVEL 49’’ uydu alıcılı FULL HD LED TV merhaba diyor. Ürün için 2 yıl VESTEL servis güvencesi belirten market; dahili uydu alıcının da ürüne entegre olduğunu belirtmiş. Ayrıca 49'' yani yaklaşık 124cm ebatı ile gelen TV için duvara asma aparatı da sizlerle. Diğer üründe A4Tech G3-200N V-TRACK kablosuz Mouse yer almış. Ürün için detaylar ise görselde belirtilmiş. İncelemek isteyen görseli okuyabilir, her şey yazılmış... Ayrıca sayfada Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü de yer almış. Ürün çok uygun fiyata ve 360 derece görüş imkanı sunuyor. Biliyorsunuz ki günümüz teknolojisi sanal gerçeklik olarak karşımızda... A101'de teknolojiden geri kalmıyor ve müşterisine yine en uygun fiyattan sanal gerçeklik deneyimi sunuyor. Teşekkürler A101... Son ürün ise efsane... Sony Xperia XA cep telefonu geliyor. 2 YIL SONY Türkiye garantili olan ürün 5'' HD ekrana, 2 GB RAM, 16 GB bellek, 13MP arka ve 8 MP ön kameraya sahip. Ayrıca 2300mAh bataryası ile de gayet başarılı... Teşekkürler A101, 12 Nisan'ı merakla bekliyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2018 tarihinde, A101 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...