A101 Aktüel ürün 12 Nisan 2018 Perşembe itibarıyla muhteşem gıda ürünleri sizlerle olacak. Ayrıca makyaj ürünleri de sizlerle olacak. Bu haftanın ürünleri arasında gıda fırsatları ve makyaj ürünleri fırsatları var. Detaylıca bakalım. İlk olarak Duru Dual Bulgur Çeşitleri 250g ile sizlerle olan market Galle jalapeno turşusu 3 kg ürünü ile indirimlerine devam etmiş. Bir diğer kampanyalı üründe ise Galle biberiye turşusu 3 kg yer almış. Gıda fırsatlarına Rival aromalı maden suyu 250ml ve Çerezya premium siyah ay çekirdeği 200g ile devam ederken ayrıca Parex magic bulaşık süngeri 3'lü de es geçilmemiş. Bu haftanın indirimli ürünlerinde bulunan diğer bir fırsatta ise Pril deo makine kokusu sizlerle olurken ayrıca Pril bulaşık makinesi tableti 50'li de haftanın indirimleri arasında yerini almış. Bir başka indirimde Mendiva ıslak havlu 3x60 adet bulunurken makyaj ürünlerinde fırsat şöyle devam etmiş: La diva güzellik sabunu çeşitleri 155g, Golden rose velvet mini mat ruj seti 6'lı, Golden rose crayon mat kalem ruj çeşitleri ve son olarak ise Golden rose dream göz ve dudak kalemi çeşitleri ürünleri sizlerle olacak. A101 aktüel ürünler kataloğu yeni indirimlerinde bu hafta çok önemli kampanyaları inceledik. Devamında bakalım ne gibi ürünler gelecek, teşekkürler A101…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Nisan 2018 tarihinde, A101 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...