A101 7 Nisan hafta sonu itibarıyla gelecek olan ürünler nihayet görücüye çıktı. Muhteşem indirimler bu hafta yer alıyorken ayrıca EFSANE fırsatlar da sizlerle olacak. Efsane dememizin sebebi gerçek anlamda efsane ürünlerin yer almasından ziyade ürünlerde yer alan efsane indirimler… Öyle ki bu hafta Fairy bulaşık deterjanı 450 ml 3,50 TL yerine 1,95 TL olarak gelecek. Ancak şartlı bir indirim şeklinde gelecek… Şart ise kampanya ürünleri hariç olmak üzere 10 TL ve üzeri alışveriş yapmış olmak şeklinde belirtilmiş… 10 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda A101 sizlere 7 Nisan – 13 Nisan tarihleri arasında sizlerle olacak. Bu hafta indirimlerinin en efsane fırsatları arasında yerini alan ve bu haftanın en dikkat çeken ürünlerinden biri belki de en önemlisi olan bu ürün kaçmaz. Siz de 7 Nisan ile 13 Nisan arasında A101’den 10 T L ve üzeri alışveriş yaparsanız mutlaka stoklarla sınırlı olan bu fırsatlara da bir göz atın. Fiyat anlamında piyasada eşi benzeri olmayan güzel olan bu ürün markası, kalitesi ve A101 ile gelişen fiyatı ile adeta mükemmel… Harikulade indirimler ile devam edelim ve incelemelerimizi sürdürelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Nisan 2018 tarihinde, A101 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...