A101 12 Nisan aktüel ürün katalogları yeni indirimleri bu hafta fırsatlarında muhteşem şeyler var. İlk olarak bu hafta markette Sinbo elektrikli ayaklı ızgara geliyor. Ayrıca Espresso demliği de A101 ile sizlerle. Daha sonra ise muhteşem mutfak ürünleri geliyor ki bu ürünler tam anlamı ile kapış kapış gidiyor. 12 Nisan günü hemen insanların baktığı bu ürünler neler olacak şimdi bu detaya bakalım. İlk olarak silikon ürünler var. Bunlar şöyle: Silikon tepsi tutatcağı, Silikon servis gereçleri, Silikon metal saplı servis gereçleri, Silikon figürlü nihale, Silikon merdane, Silikon maşa ve Silikon eldiven sizlerle. A101 markette ayrıca Metal tepsi de var. 12 Nisan günü perşembe itibarıyla gelecek ürünlerin bir başkası ise Sıvı yağlık 1 litre olmuş. Diğer üründe Nofrost saklama kabı sunan market ayrıca Contalı saklama kabı da getirmiş. Bu haftanın ürünlerinde Çerezlik bir liradan geliyorken son üründe ise Narenciye sıkacağı muhteşem fiyatı ile sizlerle olmuş. A101 yine harika!... Yine muhteşem, teşekkürler A101...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 28 Mart 2018 tarihinde, A101 12 Nisan 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...