A101 14 Ocak aktüel ürünler kataloğu hafta sonu kaçığız indirimlerinde yer alan ve muhteşem bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak olan bu indirimleri tek tek inceleyeceğiz. A101 aktüel fırsatları ile ne manav ne de market ihtiyacınız başka yerlere kayıyor. A101 tek başına bir evin ihtiyacı olan her şeyi getiriyor. Bu sayfada ise 6 parça ürün sizlerle buluşturuluyor. İlk olarak Hacı Şakir banyo sabunu 4x200gr ürünü 6,95 TL yerine %29 indirim ile sadece 4,95 TL’den sizlerle. Kırmızı etiketli bu ürün kaçmaz. Bir diğer üründe ise Gold Palmak yer fıstığı ezmesi 340gr 6,95 TL yerine %22 indirim ile sadece 5,45 TL. Bir diğer üründe ise A101 14 Ocak aktüel ürün fırsatlarında Bolmix reçel çeşitleri 700gr 5,25 TL yerine %25 indirim ile sadece 3,95 TL ve ürün için çilek / vişne / ahududu ve böğürtlen seçenekleri var. Son üç üründe ise manav ürünleri var. Portakal kg fiyatı 1,39 TL’den bu hafta A101’de yerini alacak. Limon ise 2,39 TL kilogram fiyatı ile markette yerini alıyor. Son olarak ise file sarımsak 250gr ürünü 2,99 TL olarak sizlerle buluşacak. Bu haftanın 14 OCAK aktüel ürün kataloglarını böylece inceledik. Bir sonraki sayfada daha fazla 14 ocak hafta sonu cumartesi – Pazar fırsatı bulabilirsiniz. Daha fazla detay için ise görselleri inceleyebilir ve mahallenizdeki A101’den bilgiler alabilirsiniz. Unutmayın, bilinçli bir tüketici her zaman A101’i tercih eder.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 13 Ocak 2017 tarihinde, A101 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...