A101 9 Ocak – 15 Ocak aktüel ürünlerinde yeni indirimler sizleri bekliyor. İkincisi %50 indirimli aktüel fırsatlarda bu hafta bakalım neler var: Papia kağıt havlu 3'lü 4,45 TL olarak sizlerle buluşacak olan aktüel ürünlerden biri ve bu ürün ikincisi yüzde elli indirimli. Bir diğer üründe Scotch-brite çift taraflı bulaşık süngeri 2'li 4,95 TL olarak sizlerle bu üründe de aynı indirim mevcut. Diğer bir 12 ocak kataloğu ürününde Ahir salamuralı yarım yağlı taze beyaz peynir 900g 13,95 TL fiyatı ile geliyor ve bu ürün için de ikincisi % 50 indirim uygulanıyor. Devam edelim. Bozbeyi 3'lü lezzet klasik beyaz peynir 525g 11,95 TL olarak geliyor. Bu üründen de iki tane alırsanız ikincisi %50… Son üç üründe ise aynı indirim yine sizlerle ve ürünler ise şöyle: Tarabya tam yağlı taze kaşar peyniri 700g 12,95 TL tekli fiyat, ikincisi indirimli, Hun pekmez 800g 3,95 TL teklisinin fiyatıdır ve ikincisi %50 indirimli. Son olarak ise Zeo zeytin çeşitleri 14,95 TL ve ikincisi yine indirimli olarak sizlerle. Daha fazla indirim için bir sonraki sayfanın incelemesi ile devam edelim

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 9 Ocak 2017 tarihinde, A101 12 Ocak 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...