A101 aktüel ürünler kataloğunun 8. sayfasındayız. Bu haftanın 12 şubat 2015 tarihli kataloğu ile sizlerleyiz. "Henkel ürünlerinde gıcır gıcır fiyatlar" sloganlı bu sayfada Tursil konsantre toz deterjan 1,5kg sadece 5,00 TL. Pril bulaşık makinesi koku giderici, bulaşık makinesi tuzu 1,5 kg, konsantre Vernel çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri tanbesi 2,00TL'den. Persil jel çamaşır deterjanı 292 ml sizlerle. Ayrıca Perwoll sıvı çamaşır deterjanı 450ml 2,00TL'den sizlerle. Bu sayfada temizlik adına pek çok ürün sizlerle uygun fiyatları ile sunuluyor. Bu sayfada yer alan ürünleri 12 şubat 2015 tarihinden itibaren satın alabilirsiniz. İşte a101 12 şubat 8. sayfası.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2015 tarihinde, A101 12 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...