A101 12 şubat 2015 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta 1. sayfadayız. Bu sayfada Nexon 50NX600 50 inç Uydu alıcılı Samt LED Full HD ürünü Vestel güvencesi ve inanılmaz özellikleri ile ayrıca duvar asma aparatı hediyesi ile yalnızca 1199,00 TL. Bu ürüne taksit imkanı da sizleri bekliyor. Ayrıca bu sayfada Samsung Galaxy Core 2 akıllı telefon ürünü A7 1.2 GHz dört çekirdek işlemci, Android 4.4 Kitkat işletim sistemli, 64 GB'a kadar hafıza artırma seçeneği ile, 4,5 inç ekran ve 5 MP led flashlı kamerası + VGA ön kamerası ile ve Samsung Türkiye 2 yıl garantisi ile 449,00 TL'den sizlerle. Bu fiyat ve bu ürünler kaçmaz. İşte katalog...

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Şubat 2015 tarihinde, A101 12 Şubat 2015 Aktüel Ürünler Katalogu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...