A101 aktüel, 12 Temmuz 2018 tarihinde çok ses getirecek ürünler sunacak. Aktüel incelemelerimize takılan sayfada Audi lisanslı akülü araba sizlerle olacak. Audi TT görünümündeki b ürün için taksitli fiyat da sunulmuş. 3 ile 6 yaş aralığında kullanılabilen üründe 2,5 km’ye kadar hız yapılıyor. Açılabilen kapılara sahip olan ürün emniyet kemerine de sahip. 2 yıl garantili olan üründe 30 kg max taşıma kapasitesi var. Uzaktan kumandalı olan ürün kaçmaz. Diğer oyuncak fırsatlarına da yakından bakalım. İlk olarak Büyük çocuk sandalyesi 19,95 TL fiyatı ile sizlerle. Diğer indirimde Tekerlekli oyuncak kutusu 39,95 TL yer alıyor. Bir başka kampanyada ise Oyuncak sürtmeli uçak 11,95 TL olarak geliyor. Bu hafta indirimlerinde Oyuncak inşaat seti 2’li 11,95 TL olarak sunulurken harika ürünlerin harika kampanyalarında Oyuncak su tabancası 4,95 TL olarak geliyor. Bu hafta indirimlerinde Oyuncak direksiyonlu araba 9,95 TL olarak ve Oyuncak ışıklı metal çekbırak araba 9,95 TL olarak sizlerle olacak. A101 market kampanyaları yen indirimlerinde Yakamoz çocuk gelişim kitapları 3,95 TL olarak gelirken bir diğer fırsatta Lisanslı oyuncak hamur seti 19,95 TL sizlerle. Son fırsat ise Oyuncak büyük kamyon 49,95 TL olarak geliyor. İndirimleri inceledik.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...