A101 market aktüel ürün kataloglarında hafta sonu indirimleri bitmiyor ve tükenmiyor. Adeta indirim havuzu gibi bir hafta sunan market hafta boyu harika fırsatlara ev sahipliği yapıyor. A101 7 Temmuz günü başlayacak olan fırsatlarında ne gibi fırsatlar sunuyor detaylıca bakalım. İlk olarak Doğuş Avantaj demlik poşet siyah çay 40’lı 6,95 TL sizlerle oluyor. Bu hafta kampanyalarında diğer bir üründe Torku tam yağlı tost peyniri 700g 13,95 TL sizlerle olurken diğer kampanyalı üründe ise Pınar Kahvaltı Keyfi tost peyniri 700g 13,95 TL bulunuyor. Bu haftanın indirimli ürünlerinde bulunan fırsat dolu ürünlerinde Marmarabirlik kuru sele siyah zeytin 800g 13,95 TL olarak sunulan bir diğer ürün de sizlerle. A101 market kampanyalarında Pınar Lezzet Keyfi hindi kokteyl sosis 290g 3,95 TL olarak sunulurken diğer kampanyalı üründe Ülker Çokokrem kakaolu fındık kreması 500g 5,95 TL sizlerle olacak. Bu hafta indirimleri tam anlamı ile müşterinin seveceği cinsten… Hem fiyat hem ürün çok iyi… Diğer haftalara oranla da daha renkli bir sayfa sunan market yine kataloglarında yaz temasını kullanmış. Teşekkürler A101, hem içimizi açıyor hem cebimizi düşünüyor…

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...