A101 aktüel ürünleri elektronik fırsatları haftanın öne çıkan detayları olarak sizlerle olacak. A101 fırsat ürünlerinde bulunan tüm ayrıntılara göz atalım ve 12 Temmuz A101 kataloglarını görelim. A101 2018 için en detaylı incelemelerde aktuel-urunler.com ayrıcalığı sizlerle olmaya devam etsin. İlk ürününde A101, SEG 32” uydu alıcılı LED Tv (Duvara asma aparatı hediye) ürünü sunmuş. Ürün için VESTEL güvencesi dikkat çeken ayrıntı olarak belirmiş durumda... Bir diğer kampanyalı üründe General Mobile GM5 Plus var. Bu telefon için taksit imkanı olmasa da fiyatı oldukça makul ve kaçırılmayacak önemli bir detay olarak öne çıkmış. Bu hafta indirimlerinde Piranha kablosuz Bluetooth hoparlör ve Piranha Bluetooth kulaklık gibi iki ürün de sunan market Piranha Bluetooth mikrofonlu stereo kulaklık ve Piranha Bluetooth 5410 telefon tutucu ürünlerinde de ayrıntı paylaşmış. Öne çıkan diğer bir ayrıntıda Piranha 3D sanal gerçeklik gözlüğü sunan A101, son fırsatta ve diğer sayfada incelemesini yaptığımız fırsatta Regal 3 çekmeceli derin dondurucu da sunmuş. Daha fazla 12 Temmuz detayı için sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 4 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...