A101 12 Temmuz 2018 aktüel ürünleri bu hafta fırsatlarında harika kampanyalar sizlerle. A101 12 Temmuz günü ilk olarak Katlanabilir çantalı masa-tabure seti 149,95 TL (4 tabureli) olarak sizlerle. Fiyatı ile sevindiren ürün kalitesi ile de mutlu ediyor. Bu hafta kampanyalarında Kale oto termos 11L 39,95 TL olarak gelirken diğer bir indirimde Jel tutuşturucu 500ml 3,45 TL olarak sizlerle oluyor. A101 market indirimleri ve fırsatlarında Pratik mangal 9,95 TL olarak gelirken diğer kampanyalı üründe Közleme mangalı 5,95 TL sunulmuş. İndirimlerin detayında Piknik seti 37 parça 4,95 TL ve El testeresi/çapa/kese 11,95 TL (adet) olarak yer alırken ayrıca Varta alkalin ince/kalın pil 4’lü 3,95 TL olarak sizlerle. Son fırsatta ise Dört tekerlekli kabin tipi sert valiz 69,95 TL olarak sizlerle. A101 bu hafta indirimlerinde yaz ürünleri ve piknik ürünleri temalı sayfayı da incelemiş olduk. Bu hafta indirimlerinde daha başka ne var, gibi soruların yanıtını incelemelerimizden okuyabilirsiniz. Daha fazlası ve 12 Temmuza ait daha fazla detayı görebilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Temmuz 2018 tarihinde, A101 12 Temmuz 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...