A101 13 Aralık tarihinde harika ürünleri ve indirimleri ile geliyor. A101 aktüel de çok güzel fırsatlar sizleri bekliyor. Bu haftanın kataloğunu sizler için inceledik. Çok memnun edici ürünler ve çok cazip fırsatlar kataloglarda yerini almış. Yeni haftanıza iyi başlamanıza sebep olacak bu kampanyaları kaçırmamanızı isteriz. İhtiyacınız olan her ürünü A101 marketlerde bulabilirsiniz. Her reyonda her çeşit üründe indirim uygulayan bu markete mutlaka uğramalısınız. Bu haftanın ilk indirimli ürünü Toshiba Smart LED TV oluyor. Ayrıca bu üründe ücretsiz montaj fırsatı ve ödeme de kolaylıklar, taksitlendirmeler var. Diğer bir ürün ise kulaklık 19,95 TL olarak sizlerle olacak. Koblosuz Bluetooth Hoparlör 34,95 TL ve Koblosuz Bluetooth Kulaklık 39,95 TL olarak satışa sunuluyor. Genellikle elektronik aletlerin yer aldığı katalog sizlerin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Elton marka Uydu Alıcılı Smart Led ise 1,399 TL’den satışa sunuluyor. Daha fazlası için sitemiz aktuel-urunler.com adresini takipte kalın.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Aralık 2018 tarihinde, A101 13 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...