A101 13 Aralık Perşembe günü sizlerin haftasına renk katmaya geliyor. A101 aktuel ürünler de harika fırsatlar sizleri bekliyor. Bu hafta elektronik, mutfak, teknoloji, tekstil ve daha birçok üründe indirim uygulayan a101 market, bu kataloğunda mobilya ürünlerine yer vermiş. Her çeşit ürünü bu markette bulabileceğinizi daha öncede söyledik. Bu haftada bu sözümüzün arkasındayız. Mobilya ürünlerinde büyük kampanyalar var. Dilerseniz hep beraber ürünleri inceleyelim… Mobetto marka 4 Raflı Kitaplık 55,00 TL olarak satışa sunuluyor. Kitapseverler için bu ürün kaçınılmaz. Bu ürün sayesinde kitaplarınız artık çok düzenli görünecek. Diğer bir ürün ise Mobetto Çalışma Masası 55,00 TL’den satılıyor. Çalışma masası arayanlar bu hafta a101’de buluşuyor. Çok cazip bir fiyatı olan bu ürünleri kaçırmamalısınız. Aradığınız türden, kullanışlı bu dolap, çalışma masası ve kitaplık sizleri çok memnun edecek. Son olarak Çok Amaçlı Dolap 165,00 TL’den satışa sunuluyor. Daha fazla ürün incelemesi için devam ediyoruz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Aralık 2018 tarihinde, A101 13 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...