A101 13 ekim aktüel kataloğunun bu hafta yeni indirimlerini sizlerle paylaştı. A101 aktüel sayfalarına ait detayların ve bu haftanın fırsatlarının yer aldığı detayları da bizler inceledik. Aktüel Ürünler olarak sizlere bu haftanın A101 13 ekim indirimlerini aktarmayı sürdüreceğiz. İlk bölümde kaymaz taban halı 34,95 TL’den ve kaymaz taban yolluk 21,95 TL’den satışa sunuluyor. Bu ergonomik ürünler oldukça yeterli ve fiyatına göre oldukça kaliteli. Bir başka üründe ise Silk&Blue bay çorap 3,25 TL’den ve ortopedik yastık 19,95 TL’den satılıyor. A101 market indirimlerinde pamuklu tv battaniyesi 14,95 TL fiyatı ile sonbaharda imdadınıza koşarken desenli tek kişilik yorgan 24,95 TL’den satışa sunuluyor. Bir başka A101 13 ekim ürünü ise Nexus tek kişilik yatak örtüsü takımı ve fiyatı 19,95 TL. Ayrıca kıyafetlerde de indirimde, kız/erkek çocuk likralı uzun kol body 4,95 TL’den, bayan likralı uzun kol body 5,95 TL’den ve bay/bayan yağmurluk 19,95 TL’den satılıyor. A101 bu hafta indirimlerinde ev tekstili ürünlerinin yanı sıra çeşitli oyuncakları da sunuyor. Oyuncak güzellik seti 6,95 TL, oyuncak market arabası 9,95 TL, oyuncak doktor takım çantası 7,95 TL ve son olarak ise insanı delirtebilen ama çok keyifli bir oyuncak olan oyuncak küp 3,95 TL’den sizlerle. Daha fazla ürün için kataloğa bakabilirsiniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ekim 2016 tarihinde, A101 13 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...