A101 15 Ekim hafta sonu aktüel ürünleri yayında. A101 15 Ekim aktüel ürünlerinde bu hafta yok yok. A101 hafta sonu aktüel fırsatları olarak bilinen ve cumartesi - Pazar geçerli olan bu indirimler tam sizlere göre. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli ürünlerde bu hafta sonu bakalım neler var… Doğadan demlik poşet siyah çay 48'li 4,95 TL fiyatı ile bu hafta sizlerle ve “YENİ ÜRÜN” damgasına sahip. Bir başka “Yeni Ürün” ise Doğadan bardak poşet siyah çay 25'li ve fiyatı ise 3,75 TL. Sevilen lezzet Saralle kakaolu fındık kreması 50g ise 1,95 TL olarak bu hafta 15 Ekim günü A101’de. Cosby draje çakıl taşı çikolata 3x20g 1,50 TL olarak sunulurken diğer şekerleme ürünlerinde Haribo chamallows flowers yumuşak şeker 150g 2,25 TL’den ve Haribo yumuşak şeker çeşitleri 50g 1 TL’den sizlerle olacak. A101 15 Ekim aktüel ürün kataloglarının bu hafta sonu sunduğu indirimler arasında yer alan diğer bir ürün ise Dove şampuan 600ml + saç kremi 200ml ve adet fiyatı ise 9,95 TL. Ürün için kırık uçlara karşı etkili ve yoğun onarıcı olmak üzere 2 seçenek sunulmuş. Yani onarıcı bakım isteyenlerin kaçırmaması gereken avantajlı bir paket olarak karşımızda… Son olarak ise Hobby el ve vücut kremi 20ml 1 TL’den sizlerle. Ürün için soft / zeytinyağlı / gliserinli / böğürtlen ve yoğurt özlü seçenekleri de var. A101 15 ekim aktüel kataloğu ilerleyen günlerde hafta sonu kaçığız ile devam edecek.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 10 Ekim 2016 tarihinde, A101 13 Ekim 2016 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...