A101 8 Eylül hafta sonu aktüel ürünleri bu cumartesi başlayacak olan fırsatları sunmaya başladı. Bu haftanın hafta boyu sürecek kampanyalarında yok yok… Özel fiyatı ile sizlerle olacak olan fırsatları Tikveşli krema 200ml 4,25 TL olarak başlıyor. İndirimlerinde A101 market Pınar Lezzet Keyfi hindi büfe salam 500g 7,95 TL de sunuyor. Bir diğer kampanyalı indirimde ise Çerezya çiğ fındık 150g 4,45 TL sizlerle. Market bu haftasında ayrıca Triplex süt ve kakaolu kremalı fındıklı gofret 4x20g 1,25 TL de sunuyor. Bir diğer indirimli ürününde ise Kahve Dünyası Türk kahvesi 100g 2,95 TL yer alıyor. Hafta sonu indirimlerinde 8 Eylül günü Nurettin Kocatepe Türk kahvesi 100g 2,95 TL olarak sunması beklenen A101 market Nutymax fındık kreması dolgulu çikolata kaplı gofret 44g 1,45 TL olarak sunarak da takipçisini sevindirmeyi başarıyor. Devamında Dooy meyve nektarı çeşitleri 200ml 0,65 TL olarak gelirken fiyatı belli üründe ABC toz deterjan 5kg 18,45 TL de sizlerle. İki adet de 8-9 Eylül ürünü var. Bu ürünler özel fiyatı ile dikkat çekiyor. Kavun kg özel fiyat (8-9 Eylül) ve Limon kg özel fiyat (8-9 Eylül) sizlerle olacak olan iki 8-9 eylül ürünü olarak karşımıza çıkıyor. İndirim ve inceleme aktüel-urunler.com ile devam ediyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...