A101 market 8 Eylül ile 14 Eylül tarihleri arasında indirime girecek ürünlerini yayınlamaya devam ededursun biz EFSANE bir indirimli ürün incelemesi ile devam edelim. Bu haftanın çok ama çok önemli indirimleri arasında sevilen bir lezzet var. Pınar dana kangal sucuk 225gr ürünü bu hafta 18,90 TL yerine 9,95 TL’den alıcısına sunulacak. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 9,95 TL’den almaya hak kazandığınız bu ürün için geleneksel lezzet etiketi ekleyen Pınar yine haklı çıkıyor. Leziz bir ürün olarak karşımızda olan Pınar dana kangal sucuk fiyatı ve lezzeti ile alışveriş listelerinin içerisine belki de başına ekleniyor. 7000 marketi ile ülkemizin en büyük marketi olan A101’den bu denli güzel ve özel bir hamle de ayrıca mutlu ediyor. Siz de cumartesi & Cuma arası 8 eylül ile 14 eylül tarihleri arasında ve 2018 yılı içerisinde 10 TL ve üzeri alışveriş yapın 225 gr Pınar dana kangal sucuk ürününü 18,95 TL yerine 9,95 Tl’den satın alın… Daha fazla indirim ve fırsat için ise aktüel-urunler.com adresini takip edin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 6 Eylül 2018 tarihinde, A101 13 Eylül 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...