A101 13 Mart 2014 Aktüel katalogları yayında... İlk sayfada bilindik ve çok fazla alıcısı olan Singer Dikiş Makinesi var. Ayrıca Vestel buhar kazanlı ütü de bu sayfada, yetmedi... Ütü masası, çamaşır kurutmalık, mandal, ütü masası kılıfı, askı, çamaşır ipi, kazak tüğü toplama aleti, gece lambaları da bu sayfada. İkinci sayfada XL Ekstra Büyük Fırsat ürünleri var. 3. sayfada çift kişilik uyku seti, nevresim takımı sizlerle. Ayrıca katı meyve sıkacağı, çoraplar, bay ayakkabı, oyuncak çeşitleri, egzersiz seti, spor aleti Relax Flex de sizlerle. Son sayfada ise çok amaçlı dolap, makine üzeri dolap, havlular ve birçok ürün sizlerle. Daha fazlası için katalogları mutlaka inceleyin.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 5 Mart 2014 tarihinde, A101 13 Mart 2014 Aktüel Ürün Katalogları yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...