A101 13 Nisan aktüel ürün kataloglarında yer alan ve bu haftanın ilk sayfası olarak karşımıza çıkan A101 indirimlerinde Hi-Level 43” ultra HD smart uydu alıcılı LED Tv 1499,00 TL olarak sizlerle olacak. Ürün 4K olarak sunulurken Smart TV özelliği ve UHD uydu alıcılı olarak satılıyor. Duvara asma aparatı hediyesine sahip üründe 1 adet Scart girişi mevcut. 2 adet HDMI girişine sahip ürün USB’den film ve video da görüntüleyebiliyor. VGA üzerinden PC bağlantısı sağlanabilen üründe Vestel güvencesi 2 yıl sizlerle oluyor. Ayrıca net motion rate 800 Hz olarak ve ekran boyu ise 43’’ yani yaklaşık 109cm olarak sizlerle oluyor. Bir diğer üründe ise Samsung Galaxy J320 cep telefonu 749,00 TL olarak satılıyor. Bu ürün 5MP ön ve 8MP arka kameraya sahip. Android 5.1 işletim sistemine sahip üründe 1.5 GB ram var. 5’’ HD süper amoled ekrana sahip üründe 1.5GHz quad core işlemci de hakim. 2 yıl Samsung Türkiye garantisine sahip ürün 4.5 G özelliğini de destekliyor. Diğer ürünlerde ise Sandisk 16GB OTG USB bellek 3.0 29,95 TL olarak satılacakken bir başka A101 13 nisan aktüel ürününde Sandisk 16GB MicroSD Class 10 hafıza kartı 24,95 TL olarak sizlerle oluyor.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2017 tarihinde, A101 13 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...