A101 8 Nisan 2017 aktüel ürünleri hafta sonu fırsatlarında bu hafta sonu muhteşem ikinci alımda indirimli ürünler sizlerle. A101 8 nisan itibari ile gelecek ürünleri arasında ilk olarak Gilette Blue 3 3bıçaklı tıraş bıçağı 2’li alımda adet fiyatı 7,46 TL sizlerle olacak. Bu hafta A101 aktüel ürünlerinde ayrıca Familia peçete 100’lü 2’li alımda adet fiyatı 2,21 TL olarak satılacak. A101 8 nisan hafta sonu kataloğunda Çerezya spesiyal kuruyemiş 150gr 2’li alımda adet fiyatı 5,59 TL’den alıcısını bekleyecekken Pepsi gazlı içecek 2lt 2’li alımda adet fiyatı 2,10 TL olarak sizlerle olacak. A101 aktüel ürünleri bu hafta fırsatlarında ayrıca yer alan ürünlere bakacak olursak Altınkılıç sade kefir 1lt 2’li alımda adet fiyatı 4,09 TL’den alıcısını bulacak. A101 market hafta sonunda Eti Paykek meyveli/kakaolu kek 220gr 2’li alımda adet fiyatı 2,44 TL’den ve son olarak ise bu hafta Vince sütlü/bitter kaşık çikolata 6x8gr 2’li alımda adet fiyatı 1,84 TL’den sizlerle buluşturacak. Unutmayın, burada listesini sunduğumuz ve görselde gördüğünüz bu ürünler ikili alımda indirimli… Tekli aldığınızda indirimden faydalanamıyorsunuz. Lütfen dikkat ediniz.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 7 Nisan 2017 tarihinde, A101 13 Nisan 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...