A101 9 Aralık 2017 aktüel ürünlerinde gün geçmiyor ki muhteşem indirimler yer almasın… Yine yeni bir sayfa ve yine yeni indirimler ile gelen A101 market bu haftayı tam anlamı ile indirime doyuruyor. A101 9 Aralık ile 15 Aralık tarihleri arasında indirimleri sizlerle buluşturuyor. Bu indirimlere daha yakından bakalım. Orkide Ayçiçek yağı 5lt ürünü indirimi ile başlayan sayfada Baştacı dana kavurma 150g yer alıyor. Ek olarak Nimet üçgen yufka 360g sunan market bu haftayı Yöremce iri pilavlık bulgur 2,5kg ile devam ettiriyor. Sayfada yer alan fırsatlarda Çerezya soslu cips fıstık 200g da es geçilmeyerek indirimlerin dozajı artırılıyor. Sevilen ürün Milkten rulo kaymak 150g da indirimli olarak geliyor. %9’dan - %20’ye kadar geniş bir indirim oran skalası ile sizlerle olan market Hanımdan Cheesecake çeşitleri 650g ürünü de sunuyor. Özel fiyatı ile ve 9 Aralık – 10 Aralık tarihlerinde Portakal kg 1,75 TL sizlerle oluyor. Sayfada Yedigün mandalina gazlı içecek 1,5lt de unutulmamışken ayrıca ABC konsantre çamaşır yumuşatıcısı çeşitleri 750ml ürünü de 9 Aralık itibari ile A101 takipçisini mutlu ediyor. Daha fazla indirim ve fırsatı yeni indirimleri ve kampanyaları incelemeye devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...