A101 9 Aralık 2017 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta yine bir EFSANE İNDİRİM var. Yine sevilen bir ürün ve yine harika bir ürün… Kahve denilince akla gelen en önemli markalardan biri olan Jacobs’tan leziz bir ürün geliyor. A101 ile bu leziz ürün fiyatı ile de yaklaşık olarak %60’lık muhteşem bir indirim var. Jacobs Monarch Gold kahve 47,5g 4,95 TL (10 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir) şeklinde ifade edilen indirim 10 EL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE geçerli… Ancak bir hususa dikkat çekmek gerek; Kampanyaya ait olan ürün, indirimli ürün alımında geçerli değildir ve kişi başına düşen ürün sayısı 2 ile sınırlıdır. Bu noktaya dikkat etmekte fayda var. Bu hafta Jacobs Monarch Gold kahve 47,5g 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde 11,95 TL yerine SADECE 4,95 TL olarak sunulacak... Efsane indirim nasıl mı olur, işte böyle olur. A101 yine yapacağını yaptı ve yine adından iftiharla bahsettirdi. 7000 Marketi ile 9 – 15 Aralık tarihleri arasında bu indirimi sundu. 10 TL ve üzeri alışveriş yapıp 9-15 Aralık tarihlerinde bu ürünü sormayı ihmal etmeyin. Stoklarla sınırlı olması dışında hiçbir zorlayıcı yanı yok… Yeni sayfalar ile indirimlere devam edelim.

(SÜRESİ GEÇTİ)

BU AFİŞ GÜNCEL DEĞİLDİR. GEÇMİŞ YILLARA AİTTİR. GÜNCEL FİYATLARI VE ÜRÜNLERİ YANSITMAZ.
Geri
ileri
Galeri Detayları

Bu galeri tarafından, 8 Aralık 2017 tarihinde, A101 14 Aralık 2017 Aktüel Ürünler Kataloğu yazısı ekinde yazılmıştır ve 0 adet yorum yapılmıştır. Bu sayfadan katalogları gezebilir, dilerseniz sosyal medyada paylaşabilir veya katalog görsellerini tam boyutu ile görüntüleyebilirsiniz BU BROŞÜR SAYFASI ÜZERİNDE LOGOSU BULUNAN MARKETE AİTTİR ve BU AFİŞ İÇİN SATIŞ TARİHİ GEÇMİŞTİR.

, , , , ,
Bu sayfa en iyi Google Chrome, Mozilla Firefox veya Android - IOS tarayıcılarının güncel versiyonları ile görüntülenir.
Aktüel Ürünler Ücretsiz Mail Aboneliği

Aktüel Kataloglardan ÜCRETSİZ ve anında haberdar olmak isterseniz e-mail adresinize katalogları gönderebiliriz. Bu hizmet ÜCRETSİZdir. E-Mail Adresinizi yazdıktan sonra açılan pencereyi doldurup formu yollayın ve e-mailinize gelen bağlantıyı onaylayın.

Bu Konu Hakkında Yorum Gönderin...